Bytové doplnky

V našej kategórií Bytové doplnky nakúpite tovar už od 0.24 €. K najčastejšie kupovaným patrí Set osvetlenia Tom% a Sada RGB LED svetelných pásov 4ks%, ale aj Sada LED osvetlenie políc (3 ks) Campari, studená biela%. Zákazníci dobre hodnotia najmä Sada LED osvetlenia (3 ks) Campari% V akcií kúpite aktuálne produkt Sada LED osvetlenia (2 ks) pozdĺžna, teplá biela% K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Sada LED osvetlenie (4 ks) B 186, teplá biela% Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani LED osvetlenie police 2x18 LED diód%. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Bytové doplnky a budete naozaj spokojní.

Úložný taburet Setto London%

Úložný taburet s motívom Londýna má snímateľný sedák s prístupom do vnútorného priestoru, kam môžete ukladať veci. Ideálne do mladistvo zariadeného bytu alebo detskej izby.

Úložný taburet Setti Union Jack%

Úložný taburet v tvare kocky s motívom britskej vlajky má snímateľný sedák s prístupom do vnútorného priestoru, kam môžete ukladať veci. Ideálne do mladistvo zariadeného bytu alebo detskej izby.

Úložný kontajner Mega 43, biela%

Úložný kontajner z programu Mega v bielom dekore - variabilný program nábytku Mega je úplne univerzálny a vhodný pre zariadenie každej miestnosti. Kombinujte medzi sebou jednotlivé diely a vytvorte...

Úložný kontajner Nils, borovica%

Úložný kontajner k písaciemu stolu z prírodného borovicového dreva dodá útulnú atmosféru a vďaka konštrukcii na kolieskach ho ľahko presuniete. Obsahuje celkom 6 úložných zásuviek pre prehľadné...

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: