skrinky a vitríny

V našej kategórií skrinky a vitríny nakúpite tovar už od 1.99 €. K najčastejšie kupovaným patrí Závesná skrinka Komi, jaseň% a Závesný regál Lasse, biely%, ale aj Závesný regál Mobi, biely/žltý%. Zákazníci dobre hodnotia najmä Policový panel Tex, bielená borovica/zemitá sivá% V akcií kúpite aktuálne produkt Závesný regál Tablo, šedá/enigma% K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Nástenný regál Kate% Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Polica Nano, dub/grafit%. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie skrinky a vitríny a budete naozaj spokojní.

Nástenný regál Kate%

Nástenný regál z kolekcie Kate pre univerzálne vybavenie akejkoľvek miestnosti. Môže doplniť odkladacie priestory detskej izby, obývačky alebo napríklad spálne.

Polica Nano, dub/grafit%

Polica z programu Nano obsahuje praktické úložné priestory a zaujme svojím vzhľadom v kombinácii útulného dubového dekoru a grafitovej farby. Hodí sa pre vybavenie izby detí, tínedžerov i dospelých.

Nástenná skrinka Sweet home%

Originálna nástenná skrinka so zásuvkami a výklopnými dvierkami v klasickom kufríkovom dizajne ponúkne praktickú možnosť úložného priestoru. Jedinečný motív s anglickým nápisom "Sweet home" upúta...

Nástenná skrinka anglické nápisy%

Originálna nástenná skrinka s výklopnými dvierkami v klasickom kufríkovom dizajne ponúkne praktickú možnosť úložného priestoru. Jedinečný motív s rôznymi anglickými nápismi upúta pozornosť v každej...

Botník Askon, dub canyon%

Botník s otvorenými priehradkami má široké bočné rámy a môže poslúžiť aj ako regál. Je vyrobený v dekore dub Canyon, ktorý imituje prírodné tesané drevo.

Botník Funny, dub strieborný/biely%

Štýlový nábytok zo série Funny si obľúbite nielen pre jeho kvalitné spracovanie. Prepracovaná štruktúra bieleho povrchu v kombinácii s šedo-béžovými tónmi dubového drevodekoru vyzerá úplne skvele.

Botník Romance, smrekovec/dub%

Romantické kúzlo nábytku v elegantnom vidieckom štýle podtrhujú dekoratívne reliéfy predných plôch a kombinácie bieleného sibírskeho smrekovca s útulnými tónmi dubového drevodekoru.

Vysoký botník Step, dub sonoma%

Vysoký botník v dekore dub sonoma obsahuje celkom 5 výklopných dverí s priehradkou pre prehľadné ukladanie obuvy. Vďaka svojim rozmerom nájde svoje miesto v každej menšej predsieni.

Botník Step, dub sonoma%

Botník v dekore dub sonoma obsahuje celkom 3 výklopné dvere s priehradkou pre prehľadné ukladanie obuvy. Vďaka svojim rozmerom nájde svoje miesto v každej menšej predsieni.

Botník Step, beton/biely%

Botník v dekore sivý betón/biela obsahuje celkom 3 výklopné dvere s priehradkou pre prehľadné ukladanie obuvy. Vďaka svojim rozmerom nájde svoje miesto v každej menšej predsieni.

Vysoký botník Step, beton/biely%

Vysoký botník v kombinácii imitácii sivý betón/biela a obsahuje celkom 5 výklopných dverí s priehradkou pre prehľadné ukladanie obuvy. Vďaka svojim rozmerom nájde svoje miesto v každej menšej...

Botník Softline, biely%

Botník s vnútornými priehradkami z programu Softline - moderný nábytok inšpirovaný populárnym retro dizajnom. Zaoblené bočné hrany, šikmé masívne nohy a drevené rukoväte vložené do predných plôch...

Nízký botník Mega 82, dub sonoma%

Nízky botník z programu Mega v dekore dub sonoma - variabilný program nábytku Mega je úplne univerzálny a vhodný pre zariadenie každej miestnosti. Kombinujte medzi sebou jednotlivé diely a vytvorte...

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: